Başakşehir

anasayfa Başakşehir BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ VATANDAŞLARA KEYİFLİ RAMAZAN AKŞAMI YAŞATIYOR!

BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ VATANDAŞLARA KEYİFLİ RAMAZAN AKŞAMI YAŞATIYOR!

09 Mayıs 2019, Perşembe 11:48 / Son Güncelleme : 09 Mayıs 2019, Perşembe 11:48
BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ VATANDAŞLARA KEYİFLİ RAMAZAN AKŞAMI YAŞATIYOR!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediyesi Ramazan eğlencelerinin ikinci günü Cemil Meriç Bilgievi öğrencilerinin konseriyle renklendi. Living Lab İnovasyon ve Teknoloji Merkezi standında yer alan sanal gerçeklik gözlüğü ve uçak simülasyonuna ilgi büyüktü.

Onbir ayın sultanı Ramazan, İstanbul’un yeni merkezi Başakşehir’de bir başka güzel yaşanıyor. Kayaşehir ve Bahçeşehir’deki etkinlik alanlarıyla Ramazan’ın sevincini ve bereketini tüm ilçeye taşıyan Başakşehir Belediyesi, “11 Ayın Sultanı” Ramazan-ı Şerif’te iftar yemekleri, yardımlar ve eğlence programlarıyla vatandaşların gönlünde taht kurmaya devam ediyor. 

Ramazan eğlenceleri kapsamında Mehteran Takımı, Karagöz-Hacivat, kukla, şişme maskotlar ve palyaço gösterilerinin yanı sıra sürpriz etkinlikler de vatandaşlara keyifli Ramazan akşamları yaşatıyor. 

Sanal gerçeklik gözlüğü ilgi çekiyor 

Teravih namazı sonrası Başakşehir Kent Meydanı’nı gelen Başakşehirliler, yağışlı havaya aldırmadan unutulmaz bir akşam yaşadı. Cemil Meriç Bilgievi öğrencilerinin konseriyle renklenen etkinliklerde vatandaşlar, Başakşehir Belediyesi Living Lab İnovasyon ve Teknoloji Merkezi standında yer alan sanal gerçeklik gözlüğü ve uçak simülasyonuna büyük ilgi gösterdi. Hayatlarında ilk kez sanal gerçeklik gözlüğünü deneyimleyen çocuklar ve vatandaşların sevinci görülmeye değerdi.

Ramazan eğlenceleri, Başakşehir Kent Meydanı ve Hayat Park’taki etkinliklerde devam edecek.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor