Başakşehir

anasayfa Başakşehir Karadenizliler Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği,Yasin Kartoğlu'nu Kahvaltı Programında Ağırladı!

Karadenizliler Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği,Yasin Kartoğlu'nu Kahvaltı Programında Ağırladı!

04 Mart 2019, Pazartesi 16:54 / Son Güncelleme : 04 Mart 2019, Pazartesi 16:54
Karadenizliler Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği,Yasin Kartoğlu'nu Kahvaltı Programında Ağırladı!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu,Güvercintepe Mahallesi'nde Karadenizliler Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği ile kahvaltı programında buluştu.

Yasin Kartoğlu, ilçede kurum,kuruluş ve derneklere misafir oluyor.Ziyaretlerinin yeni durağı ise Karadenizliler Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği oldu.Dernek üyeleri ile bir araya gelen Başkan Kartoğlu, ilçede gerçekleşen ve gerçekleşecek projeler hakkında istişarelerde bulundu.

 Karadenizliler Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği'nin  ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltı programında bulunduğu memnuniyeti şu şözlerle dile getirdi:

"Karadenizliler Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği ile bir araya geldik. İşin içinde Karadenizli hemşehrilerimiz olur da gülmeden, eğlenmeden durulur mu hiç.
‪Her birine keyifli katılımları için çok teşekkür ediyorum, günümüzü şenlendirdiniz.‬" diyerek çekilen fotoğrafları takipçileri ile paylaştı.

Kongre sonrası Kardenizliler dernek başkanı seçilen,Berat Serat Tekeli ve yönetimi üyelerinin de yoğun katılımıyla Belediye Başkanı ile kahvaltıda buluştu.Sıcak bir havada demli çaylar ile devam eden programda keyifli anlar yaşandı.Soru cevap kısmında Belediye Başkanımızın samimi sohbeti alkışlarla desteklendi.Program sonrası gazetemize açıklama yapan Dernek Başkanı Berat; ilçemizde tüm STK'lar ile birlikte mahallemize huzur ve güven için devletimizin tüm kurumları ile sağlıklı bir iletişim hedeflediklerini aktarıp ilerleyen tarihlerde mülki amirlere ziyaretlerinin devam edeceğini belirtti.

 Dernek Başkanı Berat, Cumhur ittifakının ülkemize hayırlar getirmesini diledi.Keyifli söyleşi ve misafir perverliklerinden dolayı Berat Başkan'a ve ekibine bizlerde başarılar diliyoruz.

 

 

 

 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor