Başakşehir

anasayfa Başakşehir BAŞAKŞEHİRLİ GENÇLERE TÜBİTAK’DAN MADALYA

BAŞAKŞEHİRLİ GENÇLERE TÜBİTAK’DAN MADALYA

03 Şubat 2019, Pazar 13:26 / Son Güncelleme : 03 Şubat 2019, Pazar 13:26
BAŞAKŞEHİRLİ GENÇLERE TÜBİTAK’DAN MADALYA
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir İBB Akşemsettin Ortaokulu 8. sınıf öğrencilerinden Ali Emir Kızıl ve Mehmed Emin Baştürk, TÜBİTAK’ın “Ortaokul Bilgisayar” dalında düzenlediği yarışmada bronz madalya kazandı.

TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı tarafından 2018 yılında düzenlenen 23. Ulusal Ortaokul Bilim Olimpiyatları’nda “Ortaokul Bilgisayar” dalında bronz madalya kazanan İBB Akşemsettin Ortaokulu öğrencilerinden Ali Emir Kızıl ve Mehmed Emin Baştürk, Okul Müdürleri Suat Çelik ile beraber Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nu makamında ziyaret etti.

“Başkan’ınız her zaman yanınızda”

Gençlerin başarılarıyla gurur duyduğunu belirten Başkan Kartoğlu, TÜBİTAK’dan madalya ile dönen öğrencileri Başakşehir Belediyesi Living Lab İnovasyon ve Teknoloji Merkezi’ne yönlendirerek, “Çalışmalarınızı Living Lab’da daha sistemli bir hale getirebilirsiniz. Sizleri hep destekledik, desteklemeye de devam edeceğiz. Başkan’ınız maddi-manevi her konuda ve her zaman yanınızda” şeklinde konuştu.

Ziyaret, Başkan Yasin Kartoğlu’nun öğrencilere hediye takdiminin ve hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından sona erdi.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor