Başakşehir

anasayfa Başakşehir "Öfke ile başa çıkma stratejileri" Uzm. Psikolog Sümeyye Yaşar ile BAKMER'de Başakşehirli kadınlar ile buluşacak!

"Öfke ile başa çıkma stratejileri" Uzm. Psikolog Sümeyye Yaşar ile BAKMER'de Başakşehirli kadınlar ile buluşacak!

07 Ocak 2019, Pazartesi 12:11 / Son Güncelleme : 07 Ocak 2019, Pazartesi 12:11
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediyesi'ne bağlı BAKMER'in,kadınlara yönelik düzenlediği hizmetlere bir yenisi daha eklendi.

 Başakşehir’li kadınlara kültürel ve sosyal etkinliklerde bulunabilecekleri yaşam alanı oluşturmak amacıyla Başakşehir Belediyesi tarafından kurulan BAKMER bir çok alanda kadınlara hizmet veriyor.

Başakşehir Kadın Aktivite Merkezi (BAKMER), kadınlara yönelik hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Yeni dönemde halk oyunlarından diksiyona, ebrudan müziğe, resimden el becerilerine kadar pek çok konuda eğitimler verilen BAKMER’de, Başakşehirli kadınlanlar bir çok alanda kendini geliştirmeye devam ediyor.Bakmer de en son verilen hizmet ‘temel bilgisayar ve ofis programları eğitimi’ idi.Bu eğitimden oldukça memnun kalan bayanlar bu hizmete büyük ilgi göstermişti.

BAKMER'li kadınlara özel "Öfke ile başa çıkma stratejileri" Uzm. Psikolog Sümeyye Yaşar ile BAKMER'de Başakşehirli kadınlar ile buluşacak.Uzm. Psikolog Sümeyye Yaşar'ın katılımı ile gerçekleşecek söyleşi, 8 Ocak Salı Günü saat 14.00'te Başakşehir Mahallesi, Ali Soylu Bulvarı, 4.Etap, Sular Vadisi'nde BAKMER'li kadınların kalımı ile gerçekleşecek.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor