Başakşehir

anasayfa Başakşehir BAŞKAN ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU!

BAŞKAN ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU!

04 Ocak 2019, Cuma 11:57 / Son Güncelleme : 04 Ocak 2019, Cuma 11:57
BAŞKAN ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Hayalinizdeki Başakşehir” söyleşileri kapsamında liseli gençlerle bir araya geldi.

 Yasin Kartoğlu "Gençlik Buluşmaları" kapsamında Başakşehir İTO Kız AİHL’de söyleşi düzenledi. Okulun konferans salonunda yapılan söyleşide; eğitim, kültür, spor ve çeşitli konulardaki görüşlerini öğrencilerle paylaştı. Büyük ilgi ile izlenen söyleşinin son bölümünde Yasin Kartoğlu öğrencilerin sorularını cevaplandırdı. 

 Gençliği, öğrencileri ve onların değer ve potansiyellerini önemsediklerini vurgulayan Yasin Kartoğlu:Belediye olarak amacımız eğitim içinde bulunan gençlerin gelişmesini sağlayacak her türlü oluşumun içinde olmak, imkan sağlamak, teşvik etmek, sorunlarına çözüm getirmek öte yandan da yaşadıkları şehre karşı aidiyet duygusunu geliştirerek, ilçemize sahip çıkma duygusunu güçlendirmektir. 

Yasin Kartoğlu liseli gençlerle gerçekleştirdiği söyleşiyi sosyal medya hesabından da paylaşmayı ihmal etmedi.

"Her #Perşembe olduğu gibi Rıfkı’yla beraber yine düştük yollara.'Hayalimizdeki Başakşehir'i konuştuğumuz Gençlik Buluşmamızı bugün Başakşehir İTO Kız AİHL’de gerçekleştirdik."

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor