Başakşehir

anasayfa Başakşehir BAŞAKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YASİN KARTOĞLU'NUN YENİ YIL MESAJI!

BAŞAKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YASİN KARTOĞLU'NUN YENİ YIL MESAJI!

31 Aralık 2018, Pazartesi 16:48 / Son Güncelleme : 31 Aralık 2018, Pazartesi 16:48
 BAŞAKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YASİN KARTOĞLU'NUN YENİ YIL MESAJI!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Başakşehir Belediye Başkanlığına aday seçilen Yasin Kartoğlu,yılın son gününde ilçedeki esnafları ziyaret etti.

Geride bıraktığımız 2018 yılında  onlarca kalıcı yatırımı tamamlayarak Başakşehir halkına hizmette bulunan, Görev süresi boyunca Başakşehir'in  sadece güncel sorunlarıyla uğraşmayarak,her soruna çözüm odaklı yaklaşan, geleceğin Başakşehrini tesis etme yolunda önemli adımlar atan Yasin Kartoğlu,Başakşehir Halkının yaşam standartlarını hak ettiği düzeye yaklaştırabilecek şekilde hizmetlerini sürdürmeye gayret ediyor.

Göreve geldiği günden bugüne kadar yaptığı mahalle ve esnaf gezileriyle sorunları birinci ağızdan dinleyerek ortak çözüm yolları konusunda karşılıklı fikir alış verişinde bulunarak vatandaşlarla her zaman birebir ilgilendi.Böylelikle halkın her zaman desteği ile güvenini kazanan Yasin Kartoğlu başlattığı projeler ile bir çok ilke imza atmayı da başardı.

2018 yılında gerçekleştirdiği ev ziyaretleri ile  gerek esnaf ziyaretleri gerek şehit ailelerine gerçekleştirdiği ziyaretleri ile dolu dolu geçiren Yasin Kartoğlu ilçedeki okulları da ziyaret ederek öğrencilerlede yakından ilgilendi.

Bugün gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleri sırasında sosyal medya hesaplarından yeni yıl mesajını takipçileri ile paylaştı:

"Haftanın ilk, yılın son gününde tüm esnaf kardeşlerime hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum. ‬
‪2019 hepimize sağlık, huzur, bereket ve ferahlık getirsin...‬" diyerek yeni yıl mesajını yayınladı.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor