Başakşehir

anasayfa Başakşehir BAŞAKŞEHİRLİ İLÇE SAKİNLERİNİN BAŞKANDAN TALEBİ!

BAŞAKŞEHİRLİ İLÇE SAKİNLERİNİN BAŞKANDAN TALEBİ!

28 Aralık 2018, Cuma 18:23 / Son Güncelleme : 28 Aralık 2018, Cuma 18:23
BAŞAKŞEHİRLİ İLÇE SAKİNLERİNİN BAŞKANDAN TALEBİ!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir'in bir çok bölgesinde İETT duraklarının sadece "İETT Durağı" yazan tabeladan oluşması, üst kısmının olmaması vatandaşların durakta beklerken özellikle de kış aylarında zor durumlar yaşamasına sebep oluyor. Okuldan ve işten çıkan vatandaşların çoğu İETT duraklarında zamanının bir kısmını geçirirken bu durumun çözüme kavuşmasını talep ediyorlar.

 

Yaz aylarında üstü açık olan duraklar bu kadar problem olmazken, kış aylarında özellikle karlı ve yağmurlu havalarda durakların üst kısımlarının açık olması durakta bekleyen ilçe sakinleri için zor anlar yaşatıyor.

Durakta bekleyen öğrenciler üzeri açık olan duraklar için şu şekilde konuştu: "Yasin Başkanımızdan talebimiz İETT duraklarının yeniden yapılandırılması. Kış aylarında özellikle soğuk ve karlı havalarda bazen minibüsler ve İETT'ler geç gelebiliyorlar. Bu sırada biz de ıslanıp üşüyoruz. Bu yüzden sizden isteğimiz ilçemizdeki durakların sizler tarafından yeniden düzenlenmesi ve kış şartlarına uygun olarak yapılması.”

Vatandaşların isteklerine büyük önem veren Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu'nun gençlerin çağrısını yanıtsız bırakmayacağına inanıyoruz.

 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor