Başakşehir

anasayfa Başakşehir YASİN KARTOĞLU VATANDAŞLARI EVLERİNDE ZİYARET EDİYOR

YASİN KARTOĞLU VATANDAŞLARI EVLERİNDE ZİYARET EDİYOR

14 Aralık 2018, Cuma 18:47 / Son Güncelleme : 14 Aralık 2018, Cuma 18:47
YASİN KARTOĞLU VATANDAŞLARI EVLERİNDE ZİYARET EDİYOR
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu Başakşehirli ilçe sakinlerini ziyaret ediyor.Her hafta farklı mahallerde gerçekleştirdiği ziyaretlerine bu hafta Fatma Teyze'nin evine misafir olarak başladı.

Yasin Kartoğlu her hafta farklı mahallelerde ev ziyaretlerinde bulunuyor. Hasta olan yaşlı ilçe sakinlerine öncelik vererek ziyaretlerine onlardan başlıyor.Vatandaşın iyi gününde de kötü gününde de yanında olarak onlarla hemhal olmaya ve sıkıntılarını dinlemeye devam ediyor. Yasin Kartoğlu Bir taraftan hane sahiplerinin sıkıntı ve dertleriyle dertlenirken, diğer taraftan,ev sahiplerininde  katılımıyla sıcak bir ortam oluşturan vatandaşlar ile mahalle ve sokaklarda yapılan çalışmalarla  ile ilgili bilgiler de veriyor.

Bugünkü ziyaretlerine Fatma Teyze'nin evinden başlayan Yasin Kartoğlu sosyal medya hesabından şu sözlere yer verdi :

"Fatma Teyzem 'Koskoca Belediye Başkanı!'geliyor diye binbir türlü hazırlık yapmış, heyecanla bizi beklemiş.Fatma Teyzem senin yüce kalbinin yanında Belediye Başkanı olmak nedir ki? Dünya böyle güzel gönüllü insanların hürmetine dönmeye devam etmiyor mu sizce de...‬" diyerek çekilen fotoğrafları takipçileri ile paylaştı. 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor