Başakşehir

anasayfa Başakşehir YASİN KARTOĞLU EV ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR !

YASİN KARTOĞLU EV ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR !

30 Kasım 2018, Cuma 15:40 / Son Güncelleme : 30 Kasım 2018, Cuma 15:40
YASİN KARTOĞLU EV ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR !
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu evlere misafir olmaya devam ediyor.Güne Bahçeşehir 1. Kısım site yöneticileri ile bir araya gelip, projeler ve ilerleme süreci hakkında site yöneticilerinin görüşlerini alan Kartoğlu daha sonra Altınbaş Üniversitesi’nde gençlerle buluştu. Cuma çıkışın da komşu ziyaretlerinde bulunmayı da ihmal etmedi.

 

Günün ilk ziyaretini Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesinde  Aşur Teyzeyi'nin evinde başladı.Ev ziyaretlerinde bulunan Kartoğlu her fırsatta yaşlı ve hasta olan ilçe sakinlerine öncelik verip ilk olarak onlarla başlıyor ziyaretlerine. Güzel sohbetlere ve ilçe sakinlerinin dertlerini dinleyen Yasin Kartoğlu hayır dualarını da alarak ziyaretlerini tamamlıyor.

Daha sonra Yasin Kartoğlu 13 yaşında görme engeli olan Enes'in misafiri oldu.Bulunduğu ev ziyeretinin ardından sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan Yasin Kartoğlu şu cümlelere yer verdi:

"Enes 13 yaşında ve %60 oranında bir görme sorunu var. ‬
‪Ancak hani Küçük Prens de söyler ya; “İnsan gerçekleri sadece kalbiyle görebilir, en temel şeyleri gözler göremez” diye.. Enes’imiz de kalbiyle görebilen, kalbinin güzelliği yüzüne yansımış çok aydınlık bir evladımız. Bahtı da kalbi kadar güzel olsun inşallah...‬ " diyerek ev ziyaretlerini tamamlamış oldu. 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor