Başakşehir

anasayfa Başakşehir “Kendi Doğanı Kendin Koru, Plastikten Uzak Kal”

“Kendi Doğanı Kendin Koru, Plastikten Uzak Kal”

07 Kasım 2018, Çarşamba 9:53 / Son Güncelleme : 07 Kasım 2018, Çarşamba 9:53
 “Kendi Doğanı Kendin Koru, Plastikten Uzak Kal”
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Plastik ürünler ve bu maddelerin kullanımı hayatımızı tehdit etmektedir.Kullanılan bu tehdit edici maddelerin çoğunun bir defa kullanılıp atılması ve hacimce çok yer kaplamaları çevre kirliliğini de beraberinde getirmiştir.

Bu sorunu çözmek için son yıllarda önemli çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalara dahil olan bir proje de İstanbul Başakşehir Mahallesinde yer alan "Ahmet Kabaklı İlkokul" öğrencilerinin hazırladığı “Kendi Doğanı Kendin Koru, Plastikten Uzak Kal” projesi oldu.


Bu projeye destek veren Başakşehir Belediye Başkanı Sayın Yasin Kartoğlu da desteğini minik öğrencilerden esirgemedi.Minik öğrencilerle bir araya gelen Yasin Kartoğlu projeye dahil olup öğrencilerle bir pankartta o kaldırdı.
Bu tür güzel projelere her zaman destek olan Yasin Kartoğlu sosyal medya hesabından şu gönderiye yer verdi:


"Emin olun bu çocuklarla çok daha güzel bir dünya bizi bekliyor.Ahmet Kabaklı İlkokulumuz öğrencilerinin hazırladığı 'Kendi Doğanı Kendin Koru, Plastikten Uzak Kal' programına katılıp, gençlere destek olduk. ‬Böyle bir gençlikle gelecekten umutlu olmamak mümkün mü? İyi ki varsınız, hep var olun çocuklar...‬" diyen Yasin Kartoğlu böyle projelerde yer alan herkesin yanında olacağını ve onlara destek vereceğini belirtti. 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor