Başakşehir

anasayfa Başakşehir YASİN KARTOĞLU EV ZİYARETLERİNDE

YASİN KARTOĞLU EV ZİYARETLERİNDE

01 Kasım 2018, Perşembe 11:48 / Son Güncelleme : 01 Kasım 2018, Perşembe 11:48
YASİN KARTOĞLU EV ZİYARETLERİNDE
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu evlere misafir olmaya devam ediyor.Başakşehirde ki halkla sürekli irtibat halinde olan Yasin Kartoğlu'nun "Komşuluk Buluşmaları" kapsamında başlattığı bu ziyeretlere Güvercintepe de devam etti.

Yasin Kartoğlu her fırsatta ya okulllarda ya camilerde ya da ev ziyaretlerinde bulunmaya devam ediyor.Her fırsatta halkla bir araya gelen, onların sorunlarına çözüm üreten, halkın sorularına cevap veren,onların düşüncelerini ve fikirlerini destekleyen Kartoğlu; bu haftada ziyaretine Başakşehir Güvercintepe mahallesindeki Tahsin bey'e misafir oldu.Bu misafirlik sürecince yine hoş sohbetlere yine güzel anlara vesile olan Yasin Kartoğlu sosyal medya üzerinden paylaşım yapmayı da ihmal etmedi.


"Hayatı keyifli hale getiren dostlarımıza bin şükür.Bu akşam komşuluk buluşmalarımız kapsamında Güvercintepe Mahallemizden Tahsin Abimize konuk olduk. Bizleri dostane bir şekilde ağırlayan ev sahibimize ve sohbetimize ortak olan herkese çok teşekkür ediyorum." diyerek halkın beğenisini yine kazanmış oldu.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor