Başakşehir

anasayfa Başakşehir ASIM'IN NESLİ'NDEN UMUTLUYUZ!

ASIM'IN NESLİ'NDEN UMUTLUYUZ!

26 Ekim 2018, Cuma 9:08 / Son Güncelleme : 26 Ekim 2018, Cuma 9:08
ASIM'IN NESLİ'NDEN UMUTLUYUZ!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu "Yarınların Hayaliyle" başlattığı proje kapsamında genç liselilerle buluşmaya devam ediyor.


Globalleşen dünyada çağa ayak uydurmak, yenilikleri takip etmek gerekir.Ancak iyi yönlendirilmek, doğru eğitimleri almak, doğru şekilde, doğru zamanda teknolojik araç ve gereçleri kullanabilmek, ihtiyacımız olan ve olmayan arasında bir denge oluşturabilmek, gençleri Teknolojiyi doğru kullanımlarını sağlamak oldukça önemlidir.

Başakşehirde düzenen Başakşehir Living Lab Teknoloji ve İnovasyon Merkezinin açılışında ilçedeki bütün gençlerin ilgi odağı olmuştu.İlçe de bu tür projelerin yer alması gençlerin teknolojiye yönelmeleri ve ülkemiz adına başarılı çalışmalarını sağlanmasına yol açacaktır.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu Gençlik Buluşmalarına ara vermeden devam ediyor.Kartoğlu'nun dünkü ziyaret yeri ise Başaksehir ilçesinde bulunan Bahçeşehir Atatürk Anadolu Lisesi oldu. Genç liseli öğrencilerle bir araya gelen Kartoğlu, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu:

"Bizim çocuklar füze yapmışlar, ben daha size ne anlatayım ki
‪Bugünkü gençlik buluşmalarımız kapsamında Bahçeşehir Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldik. Biz onlara hayallerindeki #Başakşehir’i sorduk, onlar yaptıkları füzeyi anlattılar. Gençlerimiz harika, bu işin şakası yok benden söylemesi Hepsiyle sonsuz gurur duyuyorum. Uçun uçabildiğiniz kadar çocuklar, gelecek sizin..." diyerek

okul müdüresi Ayşe Solkun ile değerli Öğretmen ve Öğrencilerle bir araya gelip hoş sohbette bulundu. Okulda gerçekleşen bu söyleşide günümüz gençlerinden yani Asım'ın Nesli'nden umutlu olduğunu belirten Kartoğlu hatıra fotoğrafları çekilmeyi de ihmal etmedi. 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor