Başakşehir

anasayfa Başakşehir BAŞAKŞEHİRLİLER ARDA TURAN HAKKINDA VERİLEN CEZAYA NE DİYOR ?

BAŞAKŞEHİRLİLER ARDA TURAN HAKKINDA VERİLEN CEZAYA NE DİYOR ?

16 Ekim 2018, Salı 15:33 / Son Güncelleme : 16 Ekim 2018, Salı 15:33
BAŞAKŞEHİRLİLER ARDA TURAN HAKKINDA VERİLEN CEZAYA NE DİYOR ?
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Yönetim Kurulundan Arda Turan'a Ceza gecikmedi

Arda Turan geçtiğimiz son yıllarda futbol kariyeri ile değilde Magazin haberleri ile gündemde olması Futbol Dünyasını ayağa kaldırmıştı. Magazin haberleri ile spor dünyasındaki prestijini sarsan Arda Turan'ı ne gibi ceza yaptırımları bekliyor. Gözler Medipol Başakşehir Spor'un Yönetim Kurul Toplantısında vereceği cezayı beklerden dün akşam saatleri sırasında sosyal medya üzerinden önemli açıklamalarda bulunmuşlar ve gereğinin yapılacağını dile getirmişlerdi.
Başakşehir Kulübü, Arda Turan'ın şarkıcı Berkay'la yaşadığı olay sonrası İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün Etik ve Profesyonel anlayışı ile hiçbir şekilde bağdaşmadığını belirterek Yönetim Kurulunu topladı ve herkesin beklediği O cezayı açıkladı.
2 milyon 500 bin TL para cezası ile cezalandırdığı oyuncunun profesyonel yükümlülüklerinin yargı kararını verene kadar devam edeceğini kamuoyuna bildirerek herkesin merakla beklediği konuya açıklık getirdiler. Arda Turan 1 aylık futbol kazancını Medipol Başakşehir Spora vermiş oldu.İlerleyen zamanlarda daha ne kadar miktar ödeyeceği ise diğer merak edilen konular arasın yerini alıyor.facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor