Başakşehir

anasayfa Başakşehir Güvercintepe Spor Parkı hayırlı olsun

Güvercintepe Spor Parkı hayırlı olsun

06 Eylül 2018, Perşembe 12:40 / Son Güncelleme : 06 Eylül 2018, Perşembe 12:40
Güvercintepe Spor Parkı hayırlı olsun
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediyesi, ilçeye kazandırdığı modern spor parklarına bir yenisini daha ekledi. Hizmete açılan Güvercintepe Spor Parkı’nda kapalı yüzme havuzunun yanı sıra bay/bayan fitness salonları da bulunuyor.

Sporla büyüyen sağlık nesiller için ilçe genelinde spor yatırımlarına aralıksız devam eden Başakşehir Belediyesi, Güvercintepe Spor Parkı’nın yapımını tamamladı. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, kayıtların alınmaya başlandığı tesiste incelemelerde bulundu.

 

YAPIMI TAMAMLANAN GÜVERCİNTEPE SPOR PARKI’NDA KAYITLAR ALINMAYA BAŞLANDI

Başkan Kartoğlu: “Tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz”

 

Güvercintepe mahalle sakinlerinin önemli bir ihtiyacını daha karşıladıklarına dikkat çeken Başkan Kartoğlu, “Başakşehirlilerin yaşam boyu spor yapması ve yaşam boyu sağlıklı kalmaları için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Çocuklarımız ve gençlerimiz başta olmak üzere her yaştan insanımıza hizmet vereceğimiz Güvercintepe Spor Parkı’mızın ilçemize, mahallemize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

 

7’den 70’e herkes spor yapabilecek

 

Güvercintepe Spor Parkı’nda 10 metre genişliğinde ve 20 metre uzunluğunda kapalı havuz ile 180 metrekarelik bay ve bayan fitness salonları bulunuyor. Havuz bölümünde ayrıca sauna da yer alıyor. 7’den 70’e herkese hizmet verecek modern tesiste çocuk oyun odasının yanı sıra bay ve bayan mescit birimleri de mevcut. Güvercintepe Spor Parkı’nda yüzme, fitness, futbol, basketbol, voleybol, taekwondo, atletizm, badminton, masa tenisi, satranç, hemsball, motorik beceriler, mangala ve bestemşe branşlarında hizmet veriliyor.   

 

GÜVERCİNTEPE SPOR PARKI’NDA 10x20 M’LİK KAPALI HAVUZ ILE 180 M2’LİK BAY-BAYAN FITNESS SALONLARI BULUNUYOR

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor