Başakşehir

anasayfa Başakşehir ‪ KARTOĞLU OSMAN DEVELİOĞLU'NU AĞIRLADI

‪ KARTOĞLU OSMAN DEVELİOĞLU'NU AĞIRLADI

28 Ağustos 2018, Salı 8:19 / Son Güncelleme : 28 Ağustos 2018, Salı 8:19
‪ KARTOĞLU OSMAN DEVELİOĞLU'NU AĞIRLADI
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Yasin Kartoğlu Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlunu ağırladı.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlunu makamında ağırladı. ikili hoş bir sohbet geçirdi.

 


Kartoğlu, sosyal medya hesabında Develioğlunun ziyaretini şu şekilde açıkladı:
''Bahçelievler Belediye Başkanımız Sayın Osman Develioğlu‘nu Belediyemizde ağırladık. Nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum.‬''


Osman Develioğlu kimdir?

 


1956 yılında İstanbul'un Kadırga semtinde doğdu. Aslen Kayserilidir. 1979 yılından beri ambalaj sanayiinde faaliyet göstermektedir. Tüm tahsil hayatı İstanbul'da geçti. Yüksek öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi'nde tamamladı. 1995-1999 seçimlerinde 3'üncü bölge milletvekili adaylığı, ilçe başkanlığı ve il yönetim kurulu üyeliğinde bulundu.

1970 yılından beri sosyal aktivitelerin içinde yer alan Osman Develioğlu, pek çok sivil toplum örgütünde yönetici olarak görev yaptı. MÜSİAD, BASİAD, ÖNDER ve İstanbul Oluklu Mukavvacılar Derneği yönetim kurullarında yer alan Develioğlu, İstanbul Sanayi Odası Meslek Komitesi'nde başkan yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

AK Parti kuruluş çalışmalarında da bulunan Develioğlu, Parti içi Demokrasi Hakem Kurulu Başkanlığı yaptı. Bilgi, birikim ve tecrübesi ile Bahçelievler'e özlenen hizmeti sunmayı hedefleyen Develioğlu, sanayici ve iş adamıdır.

Develioğlu, evli ve dört çocuk babasıdır.


EDİTÖR: ÖZNUR KALENDER

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor