Başakşehir

anasayfa Başakşehir ALTINŞEHİR'İN İLK MUHTAR ADAYI BELLİ OLDU

ALTINŞEHİR'İN İLK MUHTAR ADAYI BELLİ OLDU

13 Ağustos 2018, Pazartesi 7:27 / Son Güncelleme : 13 Ağustos 2018, Pazartesi 7:27
 ALTINŞEHİR'İN İLK MUHTAR ADAYI BELLİ OLDU
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

1980 Ayancık doğumlu Adem Karadeniz. 1983'den beri İstanbul/Altınşehirde ikamet etmekte. Karadeniz '' Buranın tozunu,çamurunu her şeyini çektim.Büyüdüğüm mahalleye şimdi hizmet etmek istiyorum.'' Diyerek muhtar adaylığını ilan etti.

 

Karadeniz '' Bugüne kadar yapılan çalışmaların bir sonuç alınmadığını ve eksiklikleri'nin düzeltilemediğini gördüğüm için buraya hizmet etmek istiyorum.Elimden geldiği kadar, yapabileceğimin en iyisini yapmaya çalışacağım.'' Dedi.


Muhtar olursanız ilk olarak yapmak istediğiniz hizmetler nelerdir ?
Muhtar olursam allahın izniyle, yapmak istediğim bir çok çalışmam var. Altınşehir'de Okul sıkıntısı çeken hem aileler hem de çocuklarımız için semtimize okul yaptırmak istiyorum.Çocuklarımız okullarına gidebilmek için minübüs parası veriyor, geç saatlerde evlerine yürümek zorunda kalıyorlar. Neden semtimiz de de bir okul olmasın? Muhtar olursam ilk yapacağım çalışmam Okul olacak.
Bir sonraki eksiğimiz ise camilerimizin az olması. Şuanda bir camimiz var fakat ikinci bir camiye de ihtiyacımız olduğundan yeni bir cami için de elimden geleni yapmaya çalışacağım. Çevre düzenlememize gelecek olursak, ışıklandırmalarımızın az olması, parklarımızın yeterli sayıda olmaması, yol ve asfalt çalışmalarının eksik olması gibi bir takım sorunları da gündeme getirip ortadan kaldırmaya çalışacağım.


Vatandaşlar sizi neden tecih etmeli?
Ben 4 yıl Sinop Dernek başkanlığı yaptım , şuan da olmak üzere 4 yıldır da Derneğin Başkan Yardımcılığını yapıyorum.Bu mevki de yaşıyan çoğu insan beni zaten tanır, çevremizin geniş olması hizmetlerimizin hızını arttıracaktır.
Altınşehire genç bir muhtar adayı gerekli, kendime güvendiğim için muhtar olup , halka daha çok hizmet edebileceğime inanıyorum .Halk bana destek olursa, muhtar seçilirsem bende onlar için elimden gelen her şeyi yapmak istiyorum.


''GÜÇ VARSA HİZMET VAR''


Sinoplular'la ve diğer derneklerle Muhtarlık adayınız hakkında görüşme yaptınız mı ?
''Sinoplularla, diğer dernekte ki arkadaşlarımızla adaylığımı koymadan önce görüşme yaptık,istişare ettik. Onlar da aslında senelerdir bu iş içerisinde zaten olduğumu, elimden geldiğince insanlara yardım ettiğimi bildiklerinden hemen hemen hespi beni desteklediler. ''


Burdan son olarak mahalle halkına ne söylemek istersiniz ?
''Ben kendimi bildim bileli bu mevkide yaşıyorum. 1983'den beri Altınşehir'in bir milim ilerlediğini görmedim . Bunların muhtarla alakası yok, birlikle alakası var.Altınşehir'imizi daha iyi, daha güzel, daha temiz bir ortama getirmek istiyorum. Bunun için elimden gelenin en iyisini yapıcam, Halka belediye'nin arasındaki pürüzlerin çözümü için daha gayretli çalışmalar yapıcam. ''Dedi.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor