Başakşehir

anasayfa Başakşehir BAŞAKŞEHİR'DE ŞİMDİ DE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU

BAŞAKŞEHİR'DE ŞİMDİ DE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU

01 Ocak 2018, Pazartesi 15:42 / Son Güncelleme : 01 Ocak 2018, Pazartesi 15:42
BAŞAKŞEHİR'DE ŞİMDİ DE KAÇAK İÇKİ OPERASYONU
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Asayiş Şube Büro Amirliği ekiplerince kaçak içki imalatı ve satışı yapan bir tekel bayisine yapılan baskında, 1000 şişe bandrolsüz ve sahte içki ele geçirildi, olayla il

Başakşehir Asayiş Şube Büro Amirliği ekiplerince kaçak içki imalatı ve satışı yapan bir tekel bayisine yapılan baskında, 1000 şişe bandrolsüz ve sahte içki ele geçirildi, olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.

Başakşehir'in Şahintepe mahallesinde kaçak içki imalatı ve satışı yapıldığı tespit edilen bir tekel bayisine baskın düzenlendi. Bir süredir takip edildiği öğrenilen tekel bayisine, sahte ve bandrolsüz içkiler getirildiği sırada polis harekete geçti. Şüpheli üç şahsın sahte içkileri tekel bayisine taşıdığı sırada harekete geçen polis üç kişiyi yakaladı.

Polis ekipleri tarafından yapılan takip sonucunda Volkan A. ve Yunus B. isimli şahısların kaçak içki imalatı yaptıkları öğrenilirken, yapılan sahte içkilerin Şahintepe mahallesinde Murat A.'ya ait olduğu belirlendi. Şüpheli şahıslar Başakşehir Asayiş Şube Büro Amirliğine getirildi. Satılmak üzere tekel bayisine getirilen 1000 şişe bandrolsüz ve sahte içkiye el konuldu.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor